Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami poniżej lub na oficjalnym koncie na Instagram oraz Facebook.

$

Marfiks świadczy usługi w zakresie prac kamieniarskich takich jak: zabudowy całościowe łazienek oraz kuchni, schody zewnętrzne i wewnętrzne, posadzki nowoczesne i rustykalne, tarasy klejone i wentylowane, elewacje, kominki, grille, parapety, blaty kuchenne i łazienkowe, baseny, SPA, sklepy, wystawy, a także drobne elementy designerskie takie jak stoły, donice, świeczniki itp.

Łazienki

Trendy zmieniają się jak w kalejdoskopie, a wraz z nimi zmienia się wystrój naszych wnętrz – również wystrój łazienek. Przede wszystkim łazienka stała się pięknie urządzonym salonem kąpielowym, w którym można zrelaksować się jak w najlepszym spa.

Salony i kominki

Salon idealny to dla każdej osoby zupełnie inna wizja. Niektórzy planują projekt salonu ze ścianą z kamienia, inni salonu z kominkiem, jeszcze innym marzy się przestronny salon z jadalnią.

Kuchnie

Kuchnia to serce każdego domu. Przeglądając kuchenne inspiracje można dostrzec, że zarówno projekty kuchni otwartej i zamkniętej mogą być funkcjonalne i komfortowe w codziennym użytkowaniu, jednak mają one swoje wady i zalety.

Posadzki i schody

Podłogi z kamienia są szalenie wytrzymałe, pięknie się starzeją i budzą powszechny zachwyt. Dzięki temu, że doskonale przewodzą ciepło i długo je utrzymują, stanowią najlepszy rodzaj wykończenia posadzki zwłaszcza z ogrzewaniem podłogowym.

Baseny i SPA

Błękitnie lazurowa woda, a w niej my… Piękna wizja. Jeśli chcemy wdrozyć tę idylliczną projekcję na nasze domowe włości, basen będzie konieczny! Kryty lub otwary… wybór zależy od tego, czy chcemy mieć letni klimat przez cały rok czy zimą bardziej preferujemy sporty alpejskie.

Elewacje i tarasy

Dawniej elewacja była wyznacznikiem zamożności właścicieli kamienic czy domów. Współcześnie projektowanie wymyślnych elewacji to rzadkość, a architekci najczęściej stawiają na nowoczesne rozwiązania o minimalistycznych, zazwyczaj praktycznych w utrzymaniu wykończeniach.

Mozaiki

Mozaiki są pożądanym elementem wystroju wnętrz. Wytwornie i elegancko będą wyglądały we wnętrzach z nutą glamour w łazienkach, ale również wspaniale komponują się w kuchniach, na wszelkiego rodzaju wypukłościach, na kolumnach, w SPA, w basenach i innych miejscach, gdzie chcemy podkreślić ich prestiż i charakter.

Blaty

Są najważniejszym elementem w naszych kuchniach i zarazem najbardziej eksploatowany jej element. Dlatego warto wybrać taki materiał, który będzie odporny na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, na działanie tłuszczy i kwasów.

Design

Pod pojęciem design prezentujemy nasze możliwości jeśli chodzi o produkcję drobnych elementów wpływających na nastrój pomieszczeń. Wykonujemy m.in. stoły, donice, świeczniki, ogrzewacze, wszelkie obudowy, logotypy z kamienia, elementy wyposażenia łazienek jak mydelniczki, podkładki, półki i wszelkie inne elementy kamieniarskie.

Kamienie

Kamień naturalny w naszych domach jest świadectwem dobrego gustu i prestiżu. Co ważne, jest także produktem w 100% ekologicznym.

Możesz też obejrzeć wszystkie realizacje w jednym miejscu.