Profesjonalna realizacja zleceń  | 30 lat na rynku

$

Firma została założona przez kamieniarza Mariusza Fiksa. Marfiks świadczy usługi w zakresie prac kamieniarskich takich jak: zabudowy całościowe łazienek oraz kuchni, schody zewnętrzne i wewnętrzne, posadzki nowoczesne i rustykalne, tarasy klejone i wentylowane, elewacje, kominki, grille, parapety, blaty kuchenne i łazienkowe, baseny, SPA, sklepy, wystawy, a także drobne elementy designerskie takie jak stoły, donice, świeczniki itd.

Usługi kamieniarskie w szerokim zakresie.
$

Dostarczamy usług kamieniarskich w szerokim zakresie, od sprzedaży płyt i płytek kamiennych, poprzez wycinanie i obrabianie elementów, kończąc na kompleksowej realizacji zlecenia powierzonego przez Inwestora lub pod nadzorem Architekta. Ponadto, zajmujemy się konserwacją montowanego kamienia, jak i renowacją elementów kamiennych już istniejących. W naszym portfolio jest także import kamienia, a w szczególności marmuru, granitu, kwarcytu, onyksu, alabastru, bazaltu, piaskowca oraz dolomitu. Kamień importujemy z całego świata: z Włochy, Hiszpanii, Portugalii, Brazylii, Turcji, Indii, Chin, wszystko w zależności od wymagań i potrzeb odbiorcy.

Posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy służący do obróbki kamienia oraz łączenia go z innymi materiałami typu szkło, metal, gres, itp.

Działając na rynku ostatnie 30 lat zdobyliśmy zaufanie zarówno Inwestorów jak i Architektów, zdobyliśmy przy tym ogromne doświadczenie oraz praktyczną wiedzę – również przy dużych inwestycjach – jak wykonać zlecenie z najwyższą dbałością o każdy szczegół przy zachowaniu optymalnej relacji z kosztami przedsięwzięcia.